Zabiegi laserowe


Oferujemy:
○ Depilację laserową
○ HI-FU lifting twarzy wyszczuplanie
○ Laserowe zamykanie naczynek
○ Aquashine
○ Wampirzy lifting
○ Redukcja blizn i rozstępów - laser frakcyjny CO2
○ Fotoodmładzanie

Zabiegi laserowe

Polecamy miedzy innymi:

● Depilację laserową
Light Speed 808 mn to najskuteczniejszy oraz najszybszy laser diodowy, Usuwa zbędne owłosienie raz na zawsze bezboleśnie i nieodwracalnie. Nadmierne owłosienie na twarzy i ciele, włosy wrastające, stany zapalne i podrażnienie po tradycyjnej depilacji są głównym wskazaniem do depilacji laserowej. Mechanizm działania światła laserowego w zabiegu usuwania włosów polega na miejscowym podgrzaniu i zniszczenia cebulki włosa, w następstwie czego włos nie odrasta. Depilacja laserowa gwarantuje całkowite lub niemal całkowite usunięcie zbędnego owłosienia.


● HI-FU lifting twarzy wyszczuplanie
Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasotmd) to bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej, która pozwała dotrzeć do 3 warstw: skóry właściwej. tkanki tłuszczowej, a także powięzi mięśniowej (SMAS). wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt ujędrnienia obwisłej skóry, poprawy owalu oraz wyszczuplenia.

● Laserowe zamykanie naczynek
Laser emituje światło, które pochłaniane jest przez barwnik zawarty w popękanych naczynkach — hemoglobinę. Aby za pomocą lasera zamknąć wszystkie popękane naczynka zalecana jest seria od 3 do 5 zabiegów. Podczas zabiegu od razu zamykają się naczynka. Ponadto można usuwać sieci naczyń krwionośnych, pajączki oraz rumień i trądzik różowaty.


● Aquashine
Aquashine to peptydowa botulina nowej generacji przywraca skórze witalny i świeży wygląd. Ma właściwości regenerujące i odbudowujące jak i rozluźniające mięśnie mimiczne. Zawarty w Aquashine kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wypełnia ją, w naturalny sposób stymuluje skórę do odnowy. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry po wcześniejszymi znieczuleniu specjalnym kremem. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.

● Wampirzy lifting
Inaczej tzw. osocze bogato płytkowe — terapia odmładzająca naturalnie. Zabieg własnymi komórkami stymuluje własny potencjał organizmu do naturalnej regeneracja skóry i włosów. Wstrzyknięcie osocza bogato płytkowego cienką igłą przez skórę, umożliwia uwolnienie czynników wzrostu z krwi, co powoduje namnożenie komórek, tworzenie się naczyń krwionośnych oraz, co najważniejsze, tworzenie nowych struktur kolagenu.


● Redukcja blizn i rozstępów - laser frakcyjny CO2
Laser frakcyjny jest laserowej stosowanej w celu intensywnej regeneracji skóry. Efektem działania jest silne odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i różnego rodzaju przebarwień. Światło lasera wytwarza strumień impulsów, po czym powstają mikroskopowe uszkodzenia skóry w celu wytworzenia procesu naprawczego i regeneracyjnego. Impulsy lasera silnie pobudzają skórę właściwą do regeneracji kolagenu i elastyny.

● Fotoodmładzanie
Fotoodmładzanie czyli światło IPL (Intense Pulse Light). Jest to nieinwazyjny zabieg dla osób, których skóra wykazuje oznaki starzenia się np.: rozszerzone pory, zmiany naczyniowe na twarzy, przebarwienia. Zabieg redukuje plamy barwnikowe - piegi. Światło stosowane podczas zabiegu skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, stymuluje aktywność komórkową. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza a jej koloryt ujednolicony. Zabiegi fotoodmładzania mogą być stosowane w każdym wieku, również u osób młodych z pierwszymi oznakami posłonecznego starzenia się skóry. Zalecana seria od 3 do 5 zabiegów.Więcej informacji na temat zabiegów pod adresem: http://www.estetix.pl - zaprzyjaźniony salon.

Usługi

© Copyright 2019 Salon kosmetyczny "Neo Visage" - All Rights Reserved