Stylizacja paznokci

Zadbane dłonie i subtelnie ozdobione paznokcie, tak aby wydawały się bardziej zmysłowe, dodają kobiecości i elegancji. 

Korzystając z nowoczesnych materiałów wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia jak również korygujemy jej kształt. Dopełnienie i przedłużanie jest przeznaczone dla osób których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub ich styl życia nie pozwala utrzymać paznokci w dobrej formie. Proponujemy również zdobienia wykonywane przy użyciu kolorowych żeli cyrkonii, brokatu, hologramów, naklejek, biżuterii. Pracujemy w oparciu o najlepsze produkty zapewniające piękny i długotrwały efekt.

Stylizacja paznokci

○ Zabieg klasyczny

Tradycyjnym zabiegiem jest zabieg klasyczny, który przeznaczony jest dla osób chcących zadbać o naturalną płytkę paznokci. Dłonie są wizytówką kobiety, a paznokcie to główny element, który decyduje o ich pięknie, dlatego tak ważne jest aby paznokcie naturalne wyglądały estetycznie i elegancko. Manicure klasyczny składa się z precyzyjnego opiłowania długości i kształtu paznokci, oraz usunięciem skórek wokół wału paznokciowego. Zmiękcza stwardniały naskórek, odżywia i rozjaśnia płytkę paznokcia, jak również uelastycznia skórki. Po zabiegu dłonie są miękkie i delikatne, a paznokcie gładkie i pięknie wymodelowane. Zabieg ten zazwyczaj zakończony jest pomalowaniem płytki paznokci lub nałożeniem odżywki lub kremu dobranego do specyfiki paznokcia. Odpowiednikiem manicure klasycznego jest pedicure klasyczny, który poprzedzany jest moczeniem stóp w specjalnych preparatach powodujących, że skóra staje się bardziej miękka i delikatna. Dodatkowo obejmuje on pielęgnacje stóp, usunięcie stwardniałych narośli naskórka, suchej skóry lub wygładzenie pękających pięt.

○ Zabieg hybrydowy

Metoda ta polega na użyciu światło utwardzalnych lakierów, utrzymujących się na paznokciach nawet do 3 tygodni bez odprysków, nie blaknąc i nie tracąc blasku. Jest to zabieg wykonywany na bazie manicure klasycznego, który jest połączeniem tradycyjnego lakieru z żelową formułą, gdzie ostatnia faza związana z nakładaniem lakieru różni się wykorzystywanym do tego celu preparatom. W manicure hybrydowym nakładamy lakiero-żel, który następnie utwardzany jest w lampie. Lakier nakładany jest na naturalną płytkę paznokcia bez jej przedłużania, co wyklucza wrażenie posiadania sztucznych paznokci. Każda warstwa (baza, kolor oraz top), utwardzana jest światłem LED. Pozwala nam to na normalne funkcjonowanie zaraz po skończeniu pracy bez konieczności czekania aż lakier wyschnie. Zabieg może być wykonywany również na stopach podczas zabiegu pedicure.

○ Zabieg Japoński

Zasada działania tej metody jest bardzo prosta. W płytkę paznokcia należy intensywnie wcierać zieloną pastę oraz różowy pyłek. Zielona pasta są to substancje, które odżywiają i wzmacniają płytkę paznokcia. Składa się ona z witaminy A, E oraz keratyny. Natomiast w różowym pyłku znajduje się pyłek pszczeli, oraz krzemionka z Morza Japońskiego. Metoda ta polecana jest szczególnie dla osób posiadających kruchą i łamliwą strukturę płytki paznokcia. Dzięki tym zabiegom paznokcie będą nie tylko pięknie błyszczeć, ale również otrzymają odpowiednią dawkę substancji wzmacniających i odbudowujących płytkę. Efekt zabiegu nadaje paznokciom połysk różowej perły i utrzymuje się do 10 dni.

○ Przedłużanie paznokci żelem na formie

Metoda ta pozwala na dowolne wymodelowanie każdego rodzaju paznokcia nawet z bardzo krótką płytką naturalną. Wykorzystuje się ja również do rekonstrukcji paznokci uszkodzonych, zdeformowanych lub pękających. Długość oraz kształt dobierany jest według uznania klientki. Technika ta jest jednym z najlepszych sposobów stylizacji oraz przedłużania płytki paznokciowej. Żel wygląda bardziej naturalnie, jest delikatniejszy i elastyczny, ale nie jest tak odporny mechanicznie jak akryl. Zabieg ten polega na podłożeniu specjalnej formy pod naturalny paznokieć a następnie nałożeniu masy żelowej. W kontakcie z lampą UV żel twardnieje i nadaje się do obróbki, czyli nadania odpowiedniego kształtu. Jest to bardzo trwały efekt wymagający jedynie regularnych uzupełnień. Zaletą tej usługi jest bogactwo kształtów, kolorów i form stylizacji, oraz niezwykła trwałość.

OFERTA

● aplikacja koloru, aplikacja french
● manicure
● manicure tradycyjny, biologiczny, japoński, hybrydowy
● manicure klasyczny (pielęgnacja płytki i malowanie lakierem)
● manicure hybrydowy (trwałość do 3 tygodni)
● manicure japoński (wzmacniający, odżywczy)
● manicure dla mężczyzn (pielęgnacyjny)
● manicure SPA (pielęgnacja z peelingiem, maseczką, malowanie lakierem)
● manicure hybrydowy i przedłużanie Base Extra
● masaż dłoni
● nawilżenie, odżywienie i wygładzenie skóry dłoni
● opracowanie frezarką zrogowaciałych miejsc
● opracowanie płytki paznokciowej wraz z jej pomalowaniem
● odżywienie i wzmocnienie paznokci
● opiłowanie paznokci i nadanie im ładnego kształtu
● opracowanie skórek przy pomocy frezarki
● przedłużanie Base Extra
● przedłużanie przy pomocy Base Extra (praca na formie)
● pedicure pielęgnacyjny
● pedicure klasyczny, hybrydowy, kwasowy
● stylizację paznokcia metodą żelową
● uzupełniana paznokci przedłużonych
● zastosowanie peelingu
● zastosowanie maski
● zdejmowanie hybrydy przy użyciu frezarki
● zabiegi parafinowe na dłonie
● zlikwidowanie wszelkich niedoskonałości
● zmiękczenie i usunięcie martwego naskórka 

Usługi

© Copyright 2019 Salon kosmetyczny "Neo Visage" - All Rights Reserved