Przedłużanie rzęs


Zabieg przedłużania rzęs jest polecany szczególnie tym osobom,
które nie mogą poszczycić się swoimi naturalnymi, długimi i pięknymi rzęsami.

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs, inaczej nazywana metoda semi-permanentną lub permanentną, zapewniającą długotrwały efekt. Zabieg ten doskonale podkreśla oko, powiększając go optycznie. Polega on na doklejaniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej w proporcji jedna rzęsa syntetyczna do jednej rzęsy prawdziwej. Syntetyczne rzęsy przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs a następnie uzupełnia się do pozostałych. Sztuczne rzęsy wykonane z materiałów syntetycznych, swoim kształtem odwzorowują rzęsy naturalne, dzięki czemu uzyskujemy efekt naturalnie większych rzęs. Przedłużanych rzęs nie trzeba malować, ale można zrobić zabieg z henny dla uzyskania jakiegoś koloru lub odcienia. Sztuczne rzęsy nie powodują podrażnień i są bezpieczne dla delikatnej skóry powieki, lecz na początku mogą powodować delikatny dyskomfort. Powtarzalność zabiegu związana jest z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Zabiegi wykonuje się mniej więcej co 3-4 tygodnie.

● Pielęgnacja

Rzęsy sztuczne tak jak naturalne wymagają codziennego mycia. Do demakijażu należy używać bardzo delikatnych płynów bez tłuszczu. Mocne tarcie oczu powoduje odpadnięcie naturalnej rzęsy a przy tym również sztucznej. Powinniśmy też stosować kosmetyki tonizujące. Po zabiegu co najmniej przez dobę, należy unikać korzystania z basenu i sauny, ponieważ wysoka temperatura, duża wilgotność i chlorowana woda mogą źle wpływać na właściwości fizykochemiczne kleju do rzęs.

● Przeciwwskazania

Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest brak własnych rzęs, do których nie można przykleić sztucznych a także wszelkie stany zapalne oczu i okolic oczu jak również jaskra i zaćma.

Usługi

© Copyright 2019 Salon kosmetyczny "Neo Visage" - All Rights Reserved